Į Kauno tautinės kultūros centro organizuotą respublikinio projekto „Giminės medis“- 2018   kūrybinių darbų konkurso dalyvių apdovanojimus ( darbus rašė ir siuntė apie 130 dalyvių) buvo pakviesta mūsų mokyklos gimnazistė Rugilė Godliauskaitė, 2a kl. mokinė. Moksleivė rašė konkursui darbą „Mano šeimos istorija“, kuriame papasakojo savo tėvų, senelių, prosenelių istorijas, apie jų šventes, brangias gyvenimo, širdžiai mielas relikvijas. Kiekvieną pasakojimą liudijo nuotraukos iš šeimos albumo. Rugilės darbas savo sekcijoje laimėjo I –ąją vietą. Mergaitė susirinkusiųjų auditorijai skaitė pranešimą apie savo darbą. Štai ištraukos iš jos darbo:

„Kiekvienam žmogui šeima yra labai svarbi, nes jeigu neturi mylimų, artimų žmonių, tada pradedi jaustis vienišas ir niekam nereikalingas...“

„Manau, kiekvienai šeimai yra reikalingos tradicijos, papročiai, šventės. Kaip bitės neša medų į savo avilį, atsakingai ir rūpestingai, taip ir mes turime saugoti, puoselėti ir perduoti papročius iš kartos į kartą...“

„Taigi mūsų stiprybės šaltinis – šeima, kuri yra laimingo gyvenimo pamatas, durys į sėkmę. Tokia ir yra mano šeima. Kiekviena šeima yra savaip įdomi ir išskirtinė, todėl siūlyčiau visiems pasidomėti savo šeimos istorija ir geriau pažinti savo šeimą...“

Džiaugiamės moksleivės Rugilės sėkme ir tikimės gražaus darbų derliaus.