Kūrybingumo atviros pamokos" metu, lektoriai Tomas ir Kristupas gimnazistams bei mokytojams kalbėjo apie tai, jog kūrybingumas pasireiškia ne tik per dailę, muziką, bet ir per matematiką, chemiją, fiziką, sportą bei kitus mokomuosius dalykus. Kiekvienas iš mūsų kiekvieną dieną vis kažką sukuriame. Kūrybingumą reikia lavinti. Tomas ir Kristupas siekia, kad mokyklose kūrybingumo pamokos būtų praturtintos kūrybingumo istorijomis ir pavyzdžiais. Nes taip mokytis ir mokyti, pasak jų, yra daug įdomiau ir smagiau. Todėl jų sukurtame internetiniame puslapyje "Kūrybingumo mokykla", norintieji gali atlikti užduotis ir pelnyti nuostabius prizus. Lektoriai Tomas ir Kristupas kviečia ne tik moksleivius, bet ir mokytojus, dalyvauti kūrybingumo procese. Savo dėstomą pamoką, mokytojai gali praturtinti ir padaryti įdomesne. Mokytojams siūloma pasidalinti savo įspūdžiais, už kuriuos jie bus įvertinti. Mokiniai gali treniruoti savo kūrybingumą, jų pageidaujamose disciplinose. Pamokas skaityti ir žiūrėti čia gali net ir visa mokyklos klasė. Pasak, lektorių Tomo ir Kristupo, visa mokyklos klasė gali registruotis klasės konkurse, atlikti Didžiąją Užduotį ir gauti Didelį Apdovanojimą.