Birželio 10 dieną A. Smetonos gimnazijoje vyko respublikinis geografinio tako konkursas „Mano Ukmergė“. Konkursas vyko antrus metus. Į konkursą įsijungė ir mūsų gimnazijos mokinės. Svečiavosi Vilniaus „Laisvės“ ir  „Karoliniškių“ gimnazijos moksleiviai.

Konkurso dalyviai buvo suskirstyti į 5 gimnazijų komandas ir 4 progimnazijų ir pagrindinių mokyklų komandas. Moksleiviai atliko užduotis 6 geografinėse stotelėse ( gimnazija, turizmo centras ir Šv.Petro ir Povilo bažnyčia, miesto parkas, savivaldybė, Vilkmergėlės upelis). Mokiniai turėjo geografines žinias pritaikyti konkrečioje aplinkoje ir pademonstruoti ką žino apie savo gimtąjį miestą.

Konkursas neprailgo. Visi sėkmingai įveikė užduotis ir buvo apdovanoti padėkomis ir diplomais. ( Mūsų gimnazijos mokinės užėmė I ir III vietas). Konkursą užbaigėme ant Vilkmergėlės upelio kranto.