Rūta Malinauskaitė – Petraitienė

Profesija: Gydytoja
Statusas: Mokslininkė
Baigė mokyklą: 1977 m.
Studijos: 1983 m. Kauno medicinos institutas, akušerija – ginekologija.
Karjera: 1983 m. dirbo Prienų rajono Centrinėje ligoninėje. 1993m. išvyko iš JAV. Dirba Nacionaliniame sveikatos institute (NIH), vėžio tyrimų centre, Vašingtone.

Judita Zareckaitė

Profesija: Aktorė
Baigė mokyklą: 1997 m.
Studijos: 2003 m. baigė Lietuvos muzikos akademijos bakalauro studijas, įgijo aktorinio meistriškumo specialybę. 2005 m. baigė Lietuvos muzikos akademijos magistro laipsnį, įgijo aktorinio meistriškumo specialybę.
Karjera: 2001 m.  pradėjo vaidinti jauno režisieriaus Agniaus Jankevičiaus spektakliuose. Savo karjera tęsia vaidindama ne tik teatre, bet ir kine.

Arūnas Grigas

Profesija: Kūno kultūros dėstytojas
Baigė mokykla: 1979 m.
Studijos: baigė Vilniaus Valstybinį Pedagoginį Institutą. Įgijo kūno kultūros dėstytojo kvalifikacinę kategoriją.
Karjera: 1979-1983 m. m. žaidė Kauno „Žalgirio“ vyrų krepšinio komandoje. 1983 m. buvo pakviestas atlikti privalomąją karinę tarnybą Sovietų armijoje. Tarnaudamas žaidė Rygos „ASK“ krepšinio komandoje.
1985 m. baigės tarnybą pradėjo žaisti krepšinį Vilniaus „Statyboje“. Tuo metu baigė Vilniaus Valstybinį Pedagoginį Institutą. 1991-1996 m. m. Karjera tęsė žaisdamas krepšinį Vengrijos Pečo mieste vyrų komandoje. 1996 m. grįžo į Lietuvą  ir pradėjo žaisti krepšinį Alytaus „Alitoje“. Baigęs profesionalo karjerą pradėjo dirbti komandos treneriu. Šiuo metu dirba kūno kultūros dėstytoju Vilniaus dailės akademijoje.

Rima Valentienė

Profesija: Krepšininkė
Baigė mokyklą: 1996 m.
Karjera: Lietuvos moterų krepšinio rinktinė, Vilniaus TEO.
Pozicija: Įžaidėjas.
Titulai: 1996, 2000-2006 metais LMKL čempionė.
1997-1999 metais LMKL vicečempionė.
2001-2006 metais Baltijos lygos čempionė.
1996-1997 metais Baltijos lygos vicečempionė.
1999 metais Baltijos lygos 3 vietos laimėtoja.
2003 metais LMKL Žvaigždžių dienos snaiperių konkurso nugalėtoja.
2011 m. išrinkta geriausia Lietuvos krepšininke.
Šiuo metu žaidžia Utenos „Utena“ komandoje.

Jonas Vilimas

Profesija: Muzikos laidų prodiuseris
Baigė mokyklą: 1980 m.
Studijos: Tallat-Kelpšos aukštesnioji muzikos mokykla, vėliau mokėsi konservatorijoje.
Karjera: G.Rinkevičiaus simfoninis orkestras.
VU ir šv. Jono bažnyčios grigališkojo choralo ansamblio „Schola cantorum Vilninsis“ – vyrų grupės vadovas.
LRT muzikos laidų prodiuseris.
Eurovizijos koordinatorius Lietuvoje.
Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijos lektorius. Straipsnių apie muziką autorius („Grigališkasis choralas: tradicija ar tradicijos“ ir t.t.)

Gytis Ivanauskas

Profesija: Aktorius – šokėjas
Baigė mokyklą: 1997m.
Studijos: M.K. Čiurlionio menų gimnazijoje Studijavo dailę. 1999 m. įstojo į Lietuvos Muzikos Akademiją ir 2004 m. Teatro ir kino fakultete baigė Magistro studijas bei įgijo aktoriaus – šokėjo specialybę.
Karjera: Apdovanotas Lietuvos tetaro sąjungos Kauno skyriaus prizu „Fortūna“ bei nominuotas „Auksiniam scenos kryžiui“ už geriausią 2004/2005m. sezono pagrindinį vyrišką vaidmenį. 2005 metais įkūrė savo teatrą. Vaidina teatre, kine, kuria choreografijas bei scenografijas.

Žygintas Mačėnas

Profesija: Ekonomistas
Baigė mokyklą: 1988 m.
Studijos: Baltic Management Institute International Executive MBA laipsnis bei Vilniaus universiteto ir Vytauto Didžiojo universiteto diplomai.
Karjera: Žygintas yra SEB Vilfirmos veiklos Baltijos šalyse ir Lietuvoje vadovas. Prieš ateidamas vadovauti SEB Vilfirmos komandai 2002 metais, Žygintas buvo Price water house Coopers Lietuvos biuro įmonių finansų vadovas. Žygintas dirba įmonių finansų srityje nuo 1992 metų ir dalyvavo vykdant projektus Jungtinėje Karalystėje, Suomijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Ukrainoje ir Baltijos valstybėse.

Audrys Karalius

Profesija: Architektas
Baigė mokyklą: 1978m.
Studijos: 1984 m. baigė Vilniaus inžinerinį statybos institutą, architektūros fakultetą.
Karjera: 1984-1989 m. m. dirbo Kauno miestų statybos projektavimo institute architektu. Suprojektavo ir rekonstravo daugybę pastatų, paminklų, interjerų. Už daugybę savo darbų pelnė prizų ir apdovanojimų. Jo projektai nuolatos publikuojami Lietuvos dienraščiuose: „Lietuvos rytas“, „Respublika“, „Kauno diena“, „Archiforma“ ir kituose bei užsienio žurnaluose.

Rima Kiubaraitė-Sutkienė

Profesija: Dailininkė
Baigė mokyklą: 1976 m.
Studijos: Vilniaus Dailės akademija
Karjera: Leidiniai „Lietuvos fotografija: Vakar ir šiandien“, „Diagnozė“.

Vilma Anusaitė

Profesija: Žurnalistė
Baigė mokyklą: 1996 m.
Studijos: Tarptautines žurnalistikos magistrą baigė Londono City University.
Karjera: Dirbo LNK verslo žinių vedėja. Vėliau išvyko gyventi ir dirbti į Londoną. Prieš 3 metus baigė keliauti aplink pasaulį ir keliaudama rašė straipsnius į žurnalą “ Panelė“. Daug straipsnių yra parašiusi į kitus žurnalus. Dabar dirba amerikiečių televizijoje ABC biure Londone žinių skyriuje.