Vasario 13 dieną Ukmergės Jono Basanavičiaus 1a klasės mokiniai ir auklėtoja D. Prokapienė organizavo akciją “Gerojo lašelio diena“  mokykloje. Prie šios akcijos prisijungė ir visa bendruomenė.  Diena skirta atkreipti dėmesį į vėžiu sergančius vaikus ir palaikyti juos.

Tą dieną mokiniai pasitikdami mokytojus ir mokinius užrišo pačių pintas žalias apyrankes, veikė mokyklos radijas, stebėjome filmą kaip plinta, dauginasi vėžio ląstelės ir kaip nuo jo apsisaugoti. Kodėl žalius? Todėl, kad asociacijos “Paguoda” ženklas yra mažas žmogeliukas žaliame lašelyje. Lašelio simbolis neatsitiktinis – mūsų visų aukos tarsi maži lašeliai, susijungę į vieną gali tapti galingu vandenynu kovojant su klastinga liga.

Per ketvirtą pamoką buvo renkamos aukos. Surinkta 250 eurų suma. Pinigėliai bus pervesti Lietuvos vaikų vėžio asociacijai ,,Paguoda“.

Dėkojame už Jūsų gerumą.