Dvylika įdomių, kupinų ieškojimų ir atradimų  vaikystės ir jaunystės metų 95-iems  gimnazijos abiturientams šiandien pasipuošė brandos atestatais.

Laikmetis padiktavo  kitokias sąlygas, ir abiturientai egzaminus turėjo rinktis dar rugsėjį, kai dalis buvo neapsisprendę dėl tolimesnio kelio ir todėl rinkosi ne po 2-3, bet daugiau egzaminų. Iš viso egzaminų laikyta net 305.

Šiandien galime pasidžiaugti 5 šimtukais.  Tai – Vainiaus Skorupsko, Vestos Maniukaitės, Donato Pučinsko, David Juozo Iredale anglų kalbos brandos darbų ir Donato Pučinsko informacinių technologijų brandos egzamino 100 balų įvertinimai.

Kasmet būna taip, kad iki 100-ko pritrūksta labai nedaug. Šiemet 10 brandos darbų buvo įvertinti nuo 99 iki 95 balų. Tai – Simonos Koriznaitės anglų kalbos (99 balai), Ugniaus Sinkevičiaus anglų kalbos (97 balai), Donato Pučinsko matematikos (96 balai), Ievos Lebedevaitės lietuvių kalbos (96 balai), Modesto Mesonio, Justo Morkeliūno, Ainiaus Ordavičiaus, Vestos Peregorodejevaitės anglų kalbos (po 96 balus), Akvilės Miškinytės anglų kalbos (95 balai).

Net 36 mokinių brandos darbai atitinka aukštesnį pasiekimų lygį (įvertinti nuo 86 iki 100 balų).

Kartu su brandos atestatu 19 abiturientų gauna ir VGTU klasės baigimo pažymėjimus. Abiturientams skambėjo VGTU rektoriaus sveikinimas.

Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas ir mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė atvyko pasveikinti gimnazijos bendruomenę ir įteikė „Gabių vaikų” fondo apdovanojimus.

Všį „Lyderių karta” jau šeštus metus teikia stipendijas abiturientams. Šiemet geriausiai išlaikiusiojo egzaminus stipendija buvo įteikta Donatui Pučinskui, o didžiausią pažangą padariusiojo stipendija įteikta Vestai Maniukaitei.

Bendruomenės šventė šiemet dėl ekstremalios situacijos  sąlygų vyko lauke, gimnazijos kieme.

Džiaugiamės ir didžiuojamės jau 77-ąja gimnazijos laida!

Nuotraukos Dainiaus Vyto

abiturientų šokis