Šiandien gimnazijos bendruomenė šventė Tarptautinę Mokytojo dieną. Gimnazijos antrokų organizuotoje šventinėje popietėje skambėjo sveikinimai ir dainos mylimiems mokytojams,  pirmokų organizuotas improvizacinis vaidmenų žaidimas sukūrė jaukią popietės atmosferą, šoko irgi gimnazijos pirmokai J

Direktorius Valentinas Gendvilis savo sveikinimo kalboje dėkojo visiems gimnazijos mokytojams už jų svarbų ir vertingą darbą  bendruomenei,    spaudė rankas  Metų mokytojui Sauliui  Grigui, Švietimo , sporto ir mokslo ministro raštu apdovanotai gimnazijos psichologei  Editai Usonienei, Mero raštu  apdovanotai anglų kalbos mokytojai Almai Žižienei,  Švietimo ir sporto skyriaus raštu apdovanotiems mokytojams Daliui Čepui ir Irinai Vaskelienei. Na, o direktoriaus padėkos raštai buvo įteikti net 11 mokytojų: Virginijai Vilkevičienei,  Alvydai Jurkėnienei, Jūratei Gimbutienei, Rimai Ivanovai, Irenai Patėjūnienei, Raimondui Platūkiui, Egidijai Merenanu, Rimai Bigenienei, Violetai Puzarienei, Rimai Jakštienei, Vilmai Grigienei.

Mokytojo dienos šventės kulminacija – tai atsisveikinimas ir gražiausi bendruomenės  palinkėjimai  muzikos mokytojai Marijai Barkauskienei, kuri pedagoginiam darbui paskyrė daugiau, nei 40 metų... Mokytoja, ačiū Jums už ugnį, temperamentą ir energiją, kurios gimnazija pilna iki šiol ir kurią prisimena visi Jūsų mokiniai J

Mokytojau, ačiū už pamokas.