IIb klasės mokinės: Vaiva Zinkevičiūtė, Rugilė Pusvaškytė ir Samanta Savickaitė, dalyvo europarlamentaro Broniaus Ropės organizuojamame konkurse „Kas man yra ekologija?“

Vaivos Zinkevičiūtės darbas „Eko perdirbimas“ užėmė III vietą. Sveikiname Vaivą!

“Moderniame pasaulyje vis dažniau atsigręžiame ne vien į pažangių technologijų vystymą, bet ir į išteklių tausojimo, antrinio žaliavų panaudojimo galimybes. XXI amžiaus pradžia tampa slenksčiu iš taršia pramone paremtos praeities į žalią ir inovatyvią rytdieną. Piešinyje atsispindi šiuolaikinės visuomenės dėmesys rūšiavimui, rūpinimasis taršos gamtoje mažinimu, o fone esantis žaliuojantis miškas tampa darnos tarp gamtos ir žmogaus simboliu” – taip savo darbą pristato Vaiva.

Dalinamės merginų piešiniais ir dėkojame už dalyvavimą konkurse.