Kovo 4 dieną vyko LGMA (Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos)organizuota 6-12 klasių mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys“.Renginio tikslas - skatinti mokinių domėjimąsi geografija ir populiarinti šį mokslą, sudaryti galimybes atsirinkti stipriausius mokinius, galinčius dalyvauti kituose geografiniuose konkursuose ir olimpiadose. Šiame konkurse dalyvavo ir Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijos 1- 4 klasių mokiniai. Sveikiname laimėtojus:

9 klasė: Beatričė Pupelytė, Mantė Poškutė – I vieta; Pijus Januškevičius, Gabrielė Girnytė, Mangirdas Jurkėnas ir Ieva Bakanauskaitė – II vieta, Gabija Minkštimaitė – III vieta.

10 klasė: Dainius Grigas – I vieta; Augustė Bagavičiūtė, Ignė Narušytė – II vieta; Ernesta Astrauskaitė ir Ūla Skliaraitė– III vieta

11 klasė: Ignas Paškevičius – I vieta, Aivaras Vitkauskas – II vieta, Kristina Kutkutė – III vieta.

12 klasė: Viltė Našlėnaitė – I vieta; Karolis Godliauskas – II vieta; Laurynas Simėnas – III vieta.Mokiniai užėmę prizines vietas bus apdovanoti LGMA parengtais padėkos raštais. Olimpiadą „Mano gaublys“ gimnazijoje organizavo geografijos mokytoja metodininkė Daiva Prokapienė