Kovo 8 dieną JONO BASANAVIČIAUS GIMNAZIJA dalyvavo Ukmergės rajono policijos komisariate moksleivių teisinių žinių konkurse „Temidė“ I etape, kurį organizavo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai.

Protų mūšyje varžėsi Ukmergės rajono švietimo įstaigų 9 komandos. Visos devynios komandos labai sklandžiai įveikė jiems pateiktus 18 klausimų (apie Lietuvos Respublikos Konstituciją, Baudžiamąjį ir Administracinių nusižengimų kodeksus, Kelių eismo taisykles).
Po įnirtingos kovos nugalėtojais tapo Jono Basanavičiaus gimnazistų komanda „Fortūna“, kuriai atiteko pereinamoji Temidės statulėlė.
Visos komandos buvo apdovanotos padėkomis ir atminimo dovanėlėmis. Teisinių žinių konkursas dar kartą patvirtino, kad mokiniai yra atsakingi, aktyviai įsitraukia į prasmingą ir turiningą veiklą.
Sveikiname J. Basanavičiaus gimnazistus: Dainių Grigą, Beatričę Liutkevičiūtę, Saulę Vitkauskaitę, Nojų Baginską ir Eviliją Laskauskaitę su pergale ir linkime sėkmės „Temidės“ II etape „Pabėgimo kambaryje“, kuris vyks Vilniuje.

Foto Ukmergės rajono policijos komisariato.