J.Basanavičiaus 10, LT-20107 Ukmergė Kodas 190341397
Tel. 8~340 63612, faks. 8~340 63662
El. paštas: rastine@basanavicius.ukmerge.lm.lt
Darbo laikas: I-IV 8-16.45 val., V 8-15.30 val.
Pietūs: 12.00 - 12.30 val.
Elektroninis dienynas Tvarkaraščiai Ugdymas karjerai Basakojis Projektai
  • Description slide 5

  • Description slide 6

  • Description slide 7

  • Description slide 8

2019-2020 m.m.

Tarptautinis 5-12 klasių mokinių dienoraščio konkursas „Tylėti sunku“ (mokytoja Laimutė Bytautienė)

 Ugnė Usavičiūtė  I vieta  (9-10 kl .grupėje) 

 

 

Respublikinis projektas „Giminės medis -2019“ (mokytoja Laimutė Bytautienė)
 
Rugilė Godliauskaitė  I vieta (kūrybinis darbas „Mano šeimos istorija")
 
 
 
Respublikinis konkursas „Žiemos fantazija 2019“
 
Paulė Kergytė diplomas (mokytoja Jūratė Gimbutienė)
 
 
 
Rajono meninio skaitymo konkursas
 
 Dovydas Bikulčius  III  vieta (mokyt.Laimutė Bytautienė)
 
 
 
2018-2019 m.m.
 

ITMC „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2018“ respublikinis informatikos konkursas (mokytoja Jūratė Gimbutienė)

Goda Požerskaitė I vieta  (piešinys)

Vija Suslavičiūtė I vieta (piešinys)

Eglė Kavaliauskaitė diplomas (nuotraukų koliažas)

Gabija Požerskaitė diplomas (nuotraukų koliažas)

 

Regioninis meninio skaitymo konkursas (mokytoja Vida Šidlauskienė)

Poetinė kompozicija  2 vieta

Medardas Meškuotis, Gabrielė Mickutė, Pijus Brazinskas, Rugilė Kolesnikovaitė, Agnė Uščiauskaitė

 

Rajono Jaunųjų filologų konkursas

Vertimų sekcija:

  Edvinas Bražinskas,  Patrikas Rothfuss, „Išminčiaus baimė“. I - laipsnio diplomas

  Darbo vadovė Violeta Puzarienė, konsultantė Rima Jakštienė. 

Literatūros mokslo ir kritikos sekcija:

Judita Kulakauskaitė, Jauno žmogaus gyvenimo prasmės paieškos Dainos Opolskaitės romane „Ir vienąkart, Riči“. I - laipsnio diplomas

Darbo vadovė Laimutė Bytautienė.

 Ieva Lebedevaitė. Atšiauraus pasaulio atspindžiai Alinos Jonaitienės romane „Smiltė“. II - laipsnio diplomas

 Darbo vadovė Laimutė Bytautienė.

 

 Respublikinis rašinių konkursas "Giminės medis" 2018 m.

               Rugilė Godliauskaitė, 2a klasė,  I - ojo laipsnio diplomas (mokytoja L.Bytautienė)
 
 
Rajono meninio skaitymo konkursas
  
Medardas Meškuotis 2 vieta (mokytoja V.Šidlauskienė).
 
Edvinas Bražinskas 1 vieta  (mokytoja V.Puzarienė).
                
 
 
Poetinė kompozicija 1 vieta (mokytoja V.Šidlauskienė).
 
Medardas Meškuotis, Gabrielė Mickutė, Pijus Brazinskas, Rugilė Kolesnikovaitė, Agnė Uščiauskaitė
                                

 

2017-2018 m. m.

ITMC „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2017“ respublikinis informatikos konkursas (mokytoja Jūratė Gimbutienė)

Goda Požerskaitė 1 vieta  (nuotraukų koliažas)

Monika Tichonovaitė 1 vieta  (nuotraukų koliažas)

Vija Suslavičiūtė  diplomas (nuotraukų koliažas)

 

Respublikinis Jaunųjų filologų konkursas (vertimų sekcija)

Edvinas Bražinskas  3 vieta (mokytoja Violeta Puzarienė, konsultantė Rima Jakštienė)

 

Regioninis meninio skaitymo konkursas (mokytoja Vida Šidlauskienė, mokytoja Violeta Puzarienė)

Medardas Meškuotis 2 vieta 

Poetinė kompozicija 2 vieta

Medardas Meškuotis, Gabrielė Mickutė, Pijus Brazinskas, Eivinas Zmiejauskas, Agnė Uščiauskaitė

 

 

Rajono Jaunųjų filologų konkursas

Poezijos sekcija

Mintautė Kilaitė 1 vieta  (mokytoja Laimutė Bytautienė)

 

Vertimų sekcija

Medardas Meškuotis 1 vieta (mokytoja Vida Šidlauskienė, konsultantė Rima Jakštienė)

Edvinas Bražinskas  1 vieta (mokytoja Violeta Puzarienė, konsultantė Rima Jakštienė)

 

Rajono meninio skaitymo konkursas
  
Medardas Meškuotis 1 vieta (mokytoja V.Šidlauskienė).
 
Edvinas Bražinskas 2 vieta  (mokytoja V.Puzarienė).
                
Eivinas Zmejauskas 3 vieta (mokytoja V.Šidlauskienė).
 
 
Poetinė kompozicija 1 vieta (mokytoja V.Šidlauskienė).
 
Medardas Meškuotis, Gabrielė Mickutė, Pijus Brazinskas, Eivinas Zmiejauskas, Agnė Uščiauskaitė
 
 
Respublikinis rašinių konkursas „Namai yra vieta, kurioje auginamas gerumas“ (mokytoja Laimutė Bytautienė)
 
 Rugilė Godlaiuskaitė padėka
 
 Ieva Lebedevaitė padėka
 

2016-2017 m. m.

ITMC „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2016“ respublikinis informatikos konkursas (mokytoja Jūratė Gimbutienė)

Eglė Kuliavaite 2 vieta (piešinys)

Ieva Petraitytė 2 vieta  (nuotraukų koliažas)

Viktorija Kuliavaitė 3 vieta  (nuotraukų koliažas)

 

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso šalies etapas (mokytoja Vida Šidlauskienė)

Poetinė kompozicija 3 vieta

Rugilė Kolesnikovaitė, Guoda Širinskaitė, Gabrielė Mickutė, Agnė Uščiauskaitė, Medardas Meškuotis, Eivinas Zmejauskas 

 

Regioninis meninio skaitymo konkursas (mokytoja Vida Šidlauskienė)

Poetinė kompozicija 1 vieta

Medardas Meškuotis, Gabrielė Mickutė, Rugilė Kolesnikovaitė, Eivinas Zmiejauskas, Agnė Uščiauskaitė, Guoda Širinskaitė 

 

Rajono Jaunųjų filologų konkursas

Poezijos sekcija

Žaneta Kravcova 2 vieta  (mokytoja Laimutė Bytautienė)

Ieva Petraitytė 2 vieta (mokytoja Vida Šidlauskienė)

 

Literatūros mokslo ir kritikos sekcija

Jomilė Vaskelaitė 1 vieta (mokytoja Laimutė Bytautienė)

 

Vertimų sekcija

Rugilė Kolesnikovaitė 1 vieta (mokytoja  Vida Šidlauskienė)