J.Basanavičiaus 10, LT-20107 Ukmergė Kodas 190341397
Tel. 8~340 63612, faks. 8~340 63662
El. paštas: rastine@basanavicius.ukmerge.lm.lt
Darbo laikas: I-IV 8-16.45 val., V 8-15.30 val.
Pietūs: 12.00 - 12.30 val.
Elektroninis dienynas Tvarkaraščiai Ugdymas karjerai Basakojis Projektai
  • Description slide 5

  • Description slide 6

  • Description slide 7

  • Description slide 8

 

2019-2020 mokslo metai

Rajono mokinių sporto žaidynės šachmatų varžybos-  II vieta

 

Rajono mokinių sporto žaidynės stalo teniso ( merginos) varžybos-  I vieta

 

Rajono mokinių sporto žaidynės stalo teniso ( vaikinai) varžybos-  II vieta

 

2017-2018 mokslo metai

Konkursas sveikiausios organizacijos „ Sveikata visiems 2017“- I vieta

„Juventus“ krepšinio čempionato varžybos- I vieta rajone

Rajono mokinių sporto žaidynės futbolo varžybos-  II vieta

Rajono mokinių sporto žaidynės kroso varžybos- I vieta

Rajono mokinių sporto žaidynės šachmatų varžybos-  Ivieta

Rajono mokinių sporto žaidynės stalo teniso merginų varžybos - Ivieta

Rajono mokinių sporto žaidynės stalo teniso vaikinų varžybos - II vieta

Rajono mokinių sporto žaidynės smiginio varžybos - I vieta

 

 

2016-2017 mokslo metai

 

Rajono mokinių sporto žaidynės futbolo varžybos  II vieta
 
Rajono mokinių sporto žaidynės kroso varžybos II vieta
 
Rajono mokinių sporto žaidynės krepšinio (merginos) varžybos I vieta
 
Rajono mokinių sporto žaidynės krepšinio (vaikinai) varžybos I vieta
 
Rajono mokinių sporto žaidynės šachmatų varžybos II vieta
 
Rajono mokinių sporto žaidynės stalo teniso merginų varžybos  II vieta
 
Rajono mokinių sporto žaidynės stalo teniso vaikinų varžybos  I vieta
 
Zoninės stalo teniso varžybos V vieta

 

 

2015-2016 mokslo metai

Rajono mokinių sporto žaidynių šaškių varžybose:

I vieta (K.Rinkevičius, R.Kiaušinis, V.Kravcovas, K.Sidoravičiūtė)

 

Rajono mokinių sporto žaidynių šachmatų varžybose:

I vieta (T.Kuodis, V.Kravcovas,  R.Kiaušinis, K.Banelytė)

 

Rajono mokinių sporto žaidynių stalo teniso (vaikinų) varžybose:

I vieta (A.Tolstovas, D.Drazdas, G.Puronas)

 

Rajono mokinių sporto žaidynių stalo teniso (merginų) varžybose:

III vieta (O.Šidlauskaitė, G.Požerskaitė, G.Gutauskaitė)

 

Rajono mokinių sporto žaidynių tinklinio (merginų) varžybose:

II vieta (K.Sidoravičiūtė, K.Terekaitė, K.Žiedelytė, D.Gaidytė, A.Petkevičiūtė I.Pranytė, G.Savickaitė,  I.Žilinskaitė, A.Jankauskaitė)

 

Rajono mokinių sporto žaidynių tinklinio (vaikinų) varžybose:

 

I vieta (M.Darulis,  L.Eigelis, L.Gurdišas,  N.Verbickas,  D.Drazdas, K.Ingaunis,  Š.Šulcas, N.Valatka,  J.Sakalauskas)

 

Kroso estafečių varžybose:

 I vieta (R. Simaniūkštytė, G. Grigaitė, D. Ozarinskaitė, M. Černytė, D. Gilys, A. Simonaitis, L. Pernaravičius, K. Rinkevičius)

Futbolas 7x7 varžybose:

 II vieta (P. Baronas, T. Urbonavičius, K. Ingaunis, R. Mašidlauskis, M. Mašidlauskis, K. Rinkevičius, D. Jusevičius, A. Jarmolavičius,  J. Larinas, L. Orlovas)

 

Smiginio varžybose:

 II vieta (L. Budovaitė, D. Ozarinskaitė, A. Simonaitis, G. Vaicekauskas)

 

Krepšinio varžybos (vaikinai)

I vieta  (D. Drazdas, D. Gečys, M. Sviridovas, A. Purvis, L. Tyla, Š. Šulcas, K. Ruzas, P. Dzežulskis, A. Kadžius)

 

Krepšinio varžybos (merginos)

 II vieta (D. Gaidytė, K. Žiedelytė, G. Gutauskaitė, A. Petkevičiūtė, I. Pranytė, G. Požerskaitė, V. Suslavičiūtė, G. Širinskaitė) 

 

„Manijos“ krepšinio čempionato varžybose (vaikinai) – I vieta

(G. Kacevičius, D. Ivanauskas, D. Rimkus, A. Martikonis, A. Lapka, J. Sakalauskas, N. Verbickas, M. Darulis, L. Eigelis, D. Drazdas, D. Gečys, M. Sviridovas)

 

„Manijos“ krepšinio čempionato varžybose (merginos)  I vieta

(D. Ozarinskaitė, G. Grigaitė, M. Černytė, G. Pavilionytė, G. Karaliūtė, K. Pupelytė, G. Kazlauskaitė, K. Žiedelytė, D. Gaidytė)

  

2014-2015 mokslo metai

Lengvoji atletika

100 m bėgimas:

I vieta - Rimgaudas Čyvas, Rūta Simaniukštytė

II vieta - Matas Lukša

400 m bėgimas:

I vieta -  Lukas Pernaravičius, Ugnė Adamavičiūtė 

II vieta – Karolis Rinkevičius, Aistė Remeikaitė 

III vieta – Aivaras Simonaitis, Gabrielė Grigaitė 

1000 m bėgimas:

I vieta – Deividas Gilys, Miglė Černytė

II vieta  — Evelina Pupelytė 

III vieta  - Taumantas Mikašis)

Estafetinis bėgimas (vaikinai):

I vieta – Aivaras Simonaitis, Deividas Gilys, Lukas Pernaravičius, Matas Lukša.

II vieta  -  Karolis Rinkevičius, Rimgaudas Čyvas,  Rytis Kiaušinis, Dovydas Beliajevas.

Estafetinis bėgimas (merginos):

I vieta – Deimantė Ozarinskaitė, Rūta Simaniukštytė, Miglė Černytė, Eirūnė Gibavičiūtė.

III vieta – Ugnė Adamavičiūtė,  Elvita Kučinskaitė, Kornelija Liseckaitė, Eglė Nekrošiūtė.

Rutulio stūmimas:

I vieta – Saulius Žigaras, Deimantė Ozarinskaitė 

II vieta – Rytis Razumas, Gerda  Pavilionytė 

Šuolis į tolį:

I vieta  - Eirūnė Gibavičiūtė

II vieta Daumantas Vaitkūnas 

III vieta – Rytis Kiaušinis 

 

Ukmergės rajono mokinių  bendrojo lavinimo mokyklų  2014-2015 m.m. sporto žaidynėse  gimnazistų iškovotos pergalės:

Kroso estafečių varžybose — I vieta.

Futbolo 7x7 varžybose – II vieta.

Tinklinio varžybose (merginos) – II vieta.

Tinklinio varžybose (vaikinai) – II vieta.

„Manijos“ krepšinio čempionato varžybose (vaikinai) – I vieta.

„Manijos“ krepšinio čempionato varžybose (merginos) — I vieta.

Stalo teniso varžybose (vaikinai)  — II vieta.

Stalo teniso varžybose (merginos)  — II vieta.

Krepšinio varžybose (vaikinai, gimę 1999m.) – I vieta.

Šaškių varžybose – II vieta