J.Basanavičiaus 10, LT-20107 Ukmergė Kodas 190341397
Tel. 8~340 63612, faks. 8~340 63662
El. paštas: rastine@basanavicius.ukmerge.lm.lt
Darbo laikas: I-IV 8-16.45 val., V 8-15.30 val.
Pietūs: 12.00 - 12.30 val.
Elektroninis dienynas Tvarkaraščiai Ugdymas karjerai Basakojis Projektai
  • Description slide 5

  • Description slide 6

  • Description slide 7

  • Description slide 8

2019-2020 m. m.

Programavimo olimpiada (mokytoja Jūratė Gimbutienė)

 Donatas Pučinskas vieta

 Tiškevičius Pijus II vieta

 Zaloga Matas II vieta

 

 Matematikos olimpiada 

(mokytoja Rima Ivanova)

Iredale davis Juozas II vieta
 
Donatas Pučinskas II vieta
 
(mokytoja Inga Skliarienė) 
 
Kulakauskaitė Judita II vieta
 
(mokytoja Rima Bigenienė) 

 Šošin Justinas II vieta 

 

Fizikos olimpiada (mokytoja Marina Aukštuolienė)  

Juozas David Iredale I vieta 

Povilas Užtupys vieta

 

2018-2019 m. m.

Respublikinė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada (mokytoja Vida Šidlauskienė)

 Pijus Brazinskas – I laipsnio diplomas 

 

Programavimo olimpiada (mokytoja Jūratė Gimbutienė)

 Donatas Pučinskas vieta

 Tiškevičius Pijus I vieta

 Miškinis Laurynas II vieta

 Zaloga Matas III vieta

 

Chemijos olimpiada (mokytoja Gražina Macijauskaitė)

Matas Zaloga II vieta

Pijus Brazinskas I vieta

Urtė Balčiūnaitė III vieta

Rugilė Kalibaitė III vieta

Vesta Peregorodejevaitė III vieta

Raminta Lengertaitė  III vieta

Ignas Rozmanas I vieta

 

 Matematikos olimpiada 

(mokytoja Rima Ivanova)

Medardas Meškuotis I vieta
 
Donatas Pučinskas vieta
 
Tiškevičius Pijus I vieta
 
 
(mokytoja Inga Skliarienė) 
 
Judita Kulakauskaitė II vieta
 
 
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada  (mokytoja Vida Šidlauskienė)
Pijus Brazinskas I vieta 

Adelė Unikauskaitė  II vieta 

 

Geografijos olimpiada (mokytoja Daiva Prokapienė) 

Matas Zaloga -II vieta

Jogintas Varanavičius - III vieta

Pijus Brazinskas -II vieta

Medardas Meškuotis -III vietaė

Edvinas Bražinskas - III vieta

Justas Morkeliūnas- III vieta  

 

 

 

 

2017-2018 m. m.

Aukštaitijos krašto dr. J. P. Kazicko moksleivių programavimo konkursas (mokytoja Jūratė Gimbutienė)

 Ligita Kaminskaitė  III vieta

 

Respublikinis jaunojo kino kritiko konkursas 

Adelė Unikauskaitė  II vieta (mokytoja Vida Šidlauskienė)

Rugilė Godliauskaitė  III vieta (mokytoja Laimutė Bytautienė)

 

Programavimo olimpiada (mokytoja Jūratė Gimbutienė)

 Donatas Pučinskas vieta

 

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada  (mokytoja Vida Šidlauskienė)

Pijus Brazinskas I vieta 

Donatas Pučinskas III vieta 

Ignas Rozmanas I vieta 

 Kamilė Jarukaitytė III vieta

 

 Matematikos olimpiada (mokytoja Rima Ivanova)

Goda Požerskaitė II vieta
 
Benas Gudzevičius  III vieta
 
 
Biologijos olimpiada

(mokytoja Laimutė Nazimovienė)

Kalibataitė Rugilė II vieta 

Pučinskas Donatas II vieta

Rozmanas Ignas III vieta

Kalvelytė Bernadeta III vieta

Jarukaitytė Kamilė  I vieta 

(mokytojas Raimondas Platūkis)

Brazinskas Pijus I vieta

Balčiūnaitė Urtė II vieta

Lebedevaitė Ieva III vieta

 

Chemijos olimpiada (mokytoja Gražina Macijauskaitė)

Brazinskas Pijus I vieta

Užtupis Povilas III vieta

Petrikas Renaldas III vieta

Donatas Pučinskas I vieta                          

Lebedevaitė Ieva III vieta                    

Medardas Meškuotis II vieta                                   

Kamilė Jarukaitytė II vieta                            

Tomas Kaselis III vieta                           

 

Anglų kalbos olimpiada  

Kalvelytė Bernadeta I vieta (mokytoja Alvyda Jurkėnienė) 

Juozas David Iredale II vieta (mokytoja Virginija Vilkevičienė)

 

Fizikos olimpiada (mokytoja Marina Aukštuolienė)  

Juozas David Iredale I vieta

Meškuotis Medardas  I vieta

Donatas Pučinskas II vieta

Požerskaitė Goda II vieta

Rugilė Kalibataitė III vieta    

 

Istorijos olimpiada 

(mokytoja Regina Atkočiūnienė)

Pijus brazinskas I vieta

Akvilė Miškinytė III vieta

(mokytoja Rūta Milinskaitė)

 Edvinas Bražinskas II vieta    

 

Geografijos olimpiada (mokytoja Daiva Prokapienė)

Donatas Pučinskas II vieta

Medardas Meškuotis II vieta

Laurynas Blažys II vieta

 

Dailės olimpiada (mokytoja Irina Vaskelienė)

Paulina Vaičiūnaitė II vieta

 

Rusų kalbos olimpiada

(mokytoja Rita Golovnienė)

Ligita Mackevičiūtė II vieta

(mokytoja Žydra Grigienė)

Ieva Lebedevaitė III vieta

 

2016-2017 m. m.

Respublikinė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada (mokytoja Vida Šidlauskienė)

Ignas Rozmanas – III laipsnio diplomas 

 

Aukštaitijos krašto dr. J. P. Kazicko moksleivių programavimo konkursas (mokytoja Jūratė Gimbutienė)

Dainius Jeremejevas – III vieta

 

Nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas

Ignas Rozmanas – geriausiai atlikęs užduotis II klasių grupėje

 

Respublikinis konkursas „Lietuvos gamtininkas“ (mokytoja Laimutė Nazimovienė)

Ignas Rozmanas – I vieta

 

Respublikinis jaunojo kino kritiko konkursas (mokytoja Vida Šidlauskienė)

Kamilė Jarukaitytė - I vieta (kino filmo „Paskutinė atostogų diena“ recenzija)

 

Programavimo olimpiada (mokytoja Jūratė Gimbutienė)

Dainius Jeremejevas I vieta

 

Biologijos olimpiada

(mokytoja Laimutė Nazimovienė)

Miškinytė Akvilė  III vieta

Meškuotis Medardas  II vieta

Rozmanas Ignas  III vieta

Jarukaitytė Kamilė  I vieta 

Kaselis Tomas  II

(mokytojas Raimondas Platūkis)

Jurgaitytė Ona III vieta

Baranovaitė Gerda  III vieta

Jankauskaitė Miglė II vieta

Petraitytė Ieva  III vieta

 

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Ignas Rozmanas I vieta (mokytoja Vida Šidlauskienė)

Jomilė Vaskelaitė I vieta (mokytoja Laimutė Bytautienė)

 

Chemijos olimpiada (mokytoja Gražina Macijauskaitė)

         Donatas Pučinskas II vieta                          

         David Juozas Iredale III vieta                        

         Medardas Meškuotis II vieta                                   

         Ignas Rozmanas II vieta                           

         Kamilė Jarukaitytė II vieta                            

         Tomas Kaselis III vieta                           

 Gerda Baranovaitė III vieta    

  

Fizikos olimpiada (mokytoja Marina Aukštuolienė)                      

David Juozas Iredale I vieta

Donatas Pučinskas III vieta

Ignas Rozmanas I vieta

 

Istorijos olimpiada 

(mokytoja Regina Atkočiūnienė)

Akvilė Miškinytė III vieta

Ignas Rozmanas II vieta

Vija Suslavičiūtė III vieta

Monika Gineikaitė III vieta

(mokytoja Rūta Milinskaitė)

Edvinas Bražinskas III vieta    

 

Matematikos olimpiada

(mokytoja Rima Ivanova)

David Juozas Iredale II vieta

Donatas Pučinskas II vieta

Meškuotis Medardas I vieta

Monika Gineikaitė III vieta

(mokytoja Rima Bigenienė)

Eglė Kuliavaitė III vieta

 

Geografijos olimpiada (mokytoja Daiva Prokapienė)

David Juozas Iredale III vieta

Donatas Pučinskas III vieta

Ignas Rozmanas II vieta

Edvinas Bražinskas II vieta

Laurynas Blažys II vieta

 

2016 m. Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas

Karolina Malakaitė (literatūros kritikos darbas) 2 laipsnio diplomas  (mokytoja Laimutė Bytautienė)

 

 2016 metų respublikinė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Kamilė Jarukaitytė pagyrimo raštas (mokytoja Vida Šidlauskienė)

 

2015-2016 mokslo metų rajono olimpiadų ir konkursų prizininkai

 

Biologijos olimpiada

(mokytoja Laimutė Nazimovienė)

Gintas Vaicekauskas 1 vieta

Leonora  Smulskytė 3 vieta

Monika Vaitkevičiūtė 3 vieta

Medardas Meškuotis 2 vieta

Ignas Rozmanas 2 vieta

(mokytojas Raimondas Platūkis)

Paulius  Zvicevičius 1 vieta

Žaneta Kravcova 2 vieta

Miglė Jankauskaitė 2 vieta

Gerda  Baranovaitė  3 vieta

Kamilė Jarukaitytė 1 vieta

Ona Jurgaitytė 3 vieta

Aurelija Petkevičiūtė 2 vieta

 

Lietuvių kalbos olimpiada 

Kamilė Jarukaitytė 1 vieta (mokytoja Vida Šidlauskienė)

Karolina Malakaitė 2 vieta  (mokytoja Laimutė Bytautienė)

 

Chemijos olimpiada (mokytoja Gražina Macijauskaitė)

Medardas Meškuotis 3 vieta

Ignas Rozmanas 1 vieta

Gabija Požerskaitė 3 vieta

Rugilė Kolesnikovaitė  Padėka

Kamilė Jarukaitytė Padėka

Tomas Kaselis 3 vieta

Žaneta Kravcova 3 vieta

Paulius Kaušyla Padėka

Monika Vaitkevičiūtė Padėka

Gintas Vaicekauskas  1 vieta

Lijana Suslavičiūtė Padėka

 

Fizikos olimpiada (mokytoja Marina Aukštuolienė)

Medardas Meškuotis 1 vieta

Ignas Rozmanas 2 vieta

Kamilė Jarukaitytė 2 vieta

Labanauskas Vladas Jurgis 1 vieta

 

Anglų kalbos olimpiada

Bernadeta Kalvelytė 3 vieta (mokytoja Alvyda Jurkėnienė)

Rugilė Kolesnikovaitė 3 vieta (mokytoja Rima Jakštienė)

 

Istorijos olimpiada (mokytoja Regina Atkočiūnienė)

Rugilė Kolesnikovaitė 2 vieta

Gabija Požerskaitė 3 vieta

Gerda Baranovaitė 2 vieta

Monika Gineikaitė  3 vieta

 

Matematikos olimpiada (mokytoja Rima Ivanova)                      

Meškuotis Medardas 1 vieta

Kilijonas Tomas 3 vieta

Labanauskas Vladas Jurgis 2 vieta

Vaitkevičiūtė Monika 3 vieta

 

Dailės olimpiada (mokytoja Irina Vaskelienė)

Kuliavaitė Eglė 3 vieta

Povilavičiūtė Eglė 3 vieta

 

Programavimo olimpiada (mokytoja Jūratė Gimbutienė)

Egidijus Kutko 2 vieta

Domantas Kiaušinis 2 vieta

Otas Meironas 3 vieta

Artūras Kuliavas 3 vieta

Marijus Unikas 3 vieta