Tikrai ne kartą esame girdėję, kad vanduo – gyvybės šaltinis ir mūsų gyvenimo pagrindas. Be maisto žmogus gali išgyventi keliasdešimt parų, o negerdamas vandens – vos keletą dienų. Vandens yra visose gyvose ląstelėse, be jo negalėtų vystyti jokia gyvybė. Ir puikiai suprantame, kad jis tiesiog  neatsiejamas nuo žodžio gyvybė.

Kovo 22 dieną gimnazijoje vyko nuotaikingas renginys – viktorina „Stebuklingasis vanduo“. Jos metu 1-2 klasių komandos sprendė vandens kryžiažodį, žaidė Kahoot, dalyvavo linksmose varžybose kas greičiau išgers stiklinę vandens per šiaudelį, kas greičiau su šaukštu pripildys stiklinę vandens, kas greičiau ištirpins ledo kubelį. Nugalėtojais tapo 2b klasės komanda, antroje vietoje – 2a klasė, trečioje – 1b klasės komanda.

Džiugu, kad mūsų mokiniai išties daug žino, koks svarbus žmogui vanduo, o dabar jų žinios pasipildė nauja naudinga informacija.