Balandžio 14-16 d.d. gimnazijos mokinių prezidentas Mangirdas dalyvavo LMS Pavasario forume, kuris vyko Vilniuje, Mykolo Romerio universitete.

Pirmą dieną iš visos Lietuvos susirinkę moksleiviai laukia naujienų, ateinančių su XXXVI Asamblėja. Svarstėme organizacijos ateičiai reikšmingus sprendimus, dalyvavome debatuose, susipažinome su kandidatais į LMS struktūras ir klausėmės paskaitų, kurias skaitė itin įdomios asmenybės, stiprinome tarpmiestinius ryšius ir šiltai bei jaukiai praleidome laiką kartu!

Antrą dieną, per XXXVI Asamblėją, mokyklos atstovai išrinko LMS valdybą: Igną Janeliūną, Ramintą Kvekšaitę, Emilį Mikulskį, Karoliną Žeimytę; LMS reviziją: Paulių Buidovą, Viltę Novikovaitę, Julių Janulevičių; ir naują LMS prezidentą Joną Trumpą.Po Asamblėjos vyko socializacija ir naktinės veiklos.

Trečią dieną, forumo uždaryme, prezidentė Karolina Pralgauskytė atsisveikino su LMS ir su savo komandą perdavė raktus naujam išrinktam prezidentui Jonui Trumpai ir jo komandai.

Mangirdas viso UJBG MP vardu pasveikino Joną Trumpą su pergale ir palinkėjo sėkmės plėtojant šią sąjungą.