Balandžio 6 d. VU chemijos ir geomokslų fakultete įvyko XIX nacionalinis Č. Kudabos geografijos konkursas. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai: pirmokas Matas Zaloga ir antrokas Pijus Brazinskas (ruošė mokytoja D. Prokapienė) Prieš konkursą dalyviai ir mokytojai lankėsi geologijos muziejuje, apžiūrėjo uolienų ir mineralų kolekcijas. Kol mokiniai atlikinėjo teorines ir kūrybines užduotis, mokytojai dalyvavo knygos „Turiu eiti“, skirtos docentui R. Krupickui atminti, pristatyme. Klausėsi A. Narbutaitės - Jorgensen pasakojimų, mintimis grįžo į studijų laikus, prisiminė akimirkas iš tolimosios praktikos, kelionių kartu su docentu bei jaunųjų geografų mokyklos. Vėliau vyko susitikimas su žurnalistu ir keliautoju Vytaru Radzevičiumi, kuris pasidalino įspūdžiais iš kelionės po Aliaską.